Byty v Praze zdraží. Kupte si nové bydlení Na Vackově už teď

uvodVAC_cam02_FINAL-1024x576

Ceny bytů jsou aktuálně nastavené hodně vysoko, podle odborníků tedy musí přijít snižování. Jenže není vůbec jisté kdy. Vysoké ceny nás trápí už nějaký ten pátek. V Praze se navíc od příštího roku bude ještě zdražovat, magistrát totiž potvrdil zvýšení daně z nemovitosti. Kdo chce tedy pořizovat nové bydlení v hlavním městě, neměl by na nic čekat.

Novinka se nevztahuje na celou Prahu, jen na některé části. Většina z těch, kde lidé shání bydlení, se ovšem na seznamu nachází. Je tam i Praha 3, oblíbená lokalita, která nyní prochází znovuzrozením. Právě tam roste velmi pěkný projekt s názvem „Byty na Vackově“.

160 bytů bude dokončených už v příštím roce

Projekt Na Vackově v oblasti Horního Žižkova na Praze 3 zahrnuje pět objektů podél ulice Malešická. Celkem tam vznikne 342 bytů a ateliérů, 5 nebytových prostor. Dispozice objektů jsou od 1+kk do 5+kk, bydlení zde tedy najde každý.

První tři objekty (A1, A2, A3) s 160 byty budou dokončeny v roce 2020, předání bytů se podle plánu uskuteční v první polovině 2021. Další dva objekty (A4, A5) se 182 byty se dokončí během přelomu 2020/2021 a později budou předány klientům. Faktem je, že spousta bytů je již obsazených. Klienty lákají vysoké standardy bydlení i lokalita.

Vackov láká nejen na přírodu

Genius loci celého Vackova tvoří zejména kombinace klidu a živoucího města. Na jedné straně, místo bývalého nákladového nádraží, vznikne nová obchodní a rezidenční čtvrť. Na druhé je park Židovské pece, v docházkové vzdálenosti Vítkov, Parukářka či sady Na Krejcárku. Daleko to odsud není ani na Žižkovský vysílač, do kina Aero či na cyklostezku na Kralupské dráze.

Vzhledem ke zvýšení daně z nemovitosti a obsazenosti bytů není na co čekat. Pokud o byty na Praze 3 jen trochu stojíte, začněte podnikat nějaké kroky. Mimochodem, pro klienty projektu Byty na Vackově je připraven hypoteční úvěr se zvýhodněnými podmínkami.

zdroj foto: byty.navackove.cz

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.