Bydlení ve svém již není nereálné!

uv

Každý, kdo tvrdí, že život není o penězích, buď lže sám sobě nebo si opravdu vystačí s bohémským způsobem života a vyžije z naprostého minima. Peníze totiž nejsou pouze luxusní automobily a oblečení z Pařížské, ale peníze představují jistý komfort, po kterém přirozeně touží všichni na této planetě, bez výjimky. Nikdo přeci nechce noc co noc skládat hlavu v miniaturním pokoji metr na metr, kde nefunguje topení a podlaha je pohodlnější než postel. Abyste si mohli dovolit trochu víc, musíte zkrátka vynaložit značné úsilí, které vám umožní si příjemný byt pronajmout. Ceny nájmů jsou však rok od roku dražší a často cena neodpovídá kvalitě, což platí především ve větších městech. Nebylo by tedy lepší, přestat vyhazovat peníze za podnájem a pořídit si vlastní nemovitost? Developerské projekty v Praze vám dokonale splní odvěký sen o krásném bydlení a přitom se nebudete muset zadlužit na zbytek svého života.

 Jak sehnat bydlení? Rozdíly jsou neskutečné!

Ve velkých městech jsou rozdíly v bydlení markantnější, než v těch menších a někdy jsou až neuvěřitelné. Za 3 miliony můžete snadno koupit poměrně slušný byt v dobré lokalitě a stejně tak seženete malinkatou garsoniéru v takové oblasti, kde autobusy prakticky nejezdí a v noci se bojíte vyjít na ulici. Při koupi nemovitosti platí obezřetnost a oči dokořán víc, než kdy jindy. Pokud se necháte napálit s koupí skříně, není to takový problém, jako pořízení bytu, který vás bude co měsíc stát tisíce na opravách a nemluvě o neustálém boji s plísněmi a šváby. Pakliže nedostanete přímou recenzi od svých nejbližších či nekupujete byt od věrohodné osoby, kterou znáte roky, obraťte se na odborníky, pro které jsou byty v Praze specializací.

Bydlení v Praze je bydlení snů, autor: finep

 Stylové bydlení se vším všudy

V době komunismu se u nás rozmohl trend panelových domů a Česko se tak stalo symbolem bytů „jako přes kopírák“. Tyto, zdánlivě geniální, bytové jednotky však měly a stále mají spousty nedostatků. Umakartové jádro je slabé, takže slyšíte i šepot sousedů, natož hádku a pakliže se rozhodnete pro stavební úpravu, je třeba celý vnitřek bytu prakticky vybourat a začít od znovu. Panelovým domům z dob minulých zkrátka odzvonilo a přišla řada na novodobá sídliště, která ani trochu nepřipomínají ta prapůvodní. Developerské společnosti se soustředí nejenom na výstavbu funkčních, krásných a cenově dostupných bytů, ale rovněž přemýšlí nad tím, aby měl budoucí majitel komfort ve všech směrech. V blízkém okolí bytu tak zpravila najdete supermarket, lékárnu, výbornou restauraci, drogerii, čistírnu a možná také posilovnu, kadeřníka a dokonce školku nebo školu. Není skvělé, mít vše na dosah ruky a nemuset se zdržovat ježděním na nákup a stresovat se z chřipkové epidemie, která by vás hnala do centra pro léky?

Kde v Praze bydlet?

Praha je pravou evropskou metropolí a možností, kde bydlet, je zde samozřejmě nespočet. Ovšem zdaleka ne všechny varianty splňují vaše požadavky a proč byste ze svých nároků měli slevovat, když můžete mít to nejlepší? Chcete bydlet v klidné čtvrti, s blízkostí hromadné dopravy, v prostorném bytě za dobrou cenu a zároveň chcete mít stálé parkovací místo, možnost vyběhnout do přírody a děti poslat na nedaleké hřiště? Pak vás jistě zaujmou nové byty Praha 5, které všechna zmiňovaná kritéria splňují na jedničku.

Bydlení na Praze 5 splní všechna vaše očekávání, autor: finep

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.