Bydlení 4x jinak aneb zařiďte si jej po svém

Přestalo vás bavit vaše bydlení, které na vás najednou působí fádně, nudně a tak nějak bez nápadu? Pak je na čase pustit se do rekonstrukce a dát bydlení konečně nějak smysl a energii. V bytě zařízeném podle vašich představ se budete cítit příjemně a jistě si zvyknete na barvy, sladěnost do posledního detailu a doplňky, které dodávají interiéru onu pomyslnou třešničku na dortu. Inspirujte se následujícími 5-ti interiéry a dejte do změny již dnes

Bílá co není nudná

O bílých interiérech se říká, že jsou velmi chladné a nudné. Může tomu tak vskutku být, pokud jim nevěnujete dostatečnou péči a zařídíte je tak, že jsou zkrátka příliš jednoduché a na první pohled prvoplánové. Pakliže však vyladíte vše tak, aby obývací pokoj nebo jiná část bytu tvořily dokonalou kompozici, máte zaděláno na exkluzivní místnost. Kombinujte bílé luxusní kousky s jemným dřevem a myslete také na bělostné doplňky, kožešinky a nástěnné aplikace.

Autor: CRUZEIRODOTEJO

 Když převládá jeden odstín

Všeho příliš samozřejmě škodí a obzvláště jakmile jde o barvy. Růžové sako může být velmi krásné, pokud k němu však oblečete ještě růžovou sukni, čelenku a kabelku, rázem se stanete chodící Barbie bez špetky vkusu. S interiérem to může být stejné nebo naopak famózní. Zvolíte-li harmonický odstín, ve kterém e zkrátka cítíte pohodlně, proč by vás nemohl obklopovat ze všech stran? Co říkáte například na blankytně modrou?

Autor: DOLLY-VALKYRIE

 Šedá versus broskvová

Interiér by v žádném případě neměl být příliš chladný, ale mnoho teplých barev škodí stejně tak. V nejlepším případě se naučte je společně kombinovat, a to i v případě módy. Čisté modrá ložnice je velice chladná, pokud k ni ale přidáte červenou, rázem dostane zcela jiný nádech. Šedý interiér je velmi nudný a fádní, vele broskvové nebo meruňkové ovšem ožije a vy se tak budete cítit naprosto skvěle.

Autor: PAMELA-802

 Vsaďte na kůži

Kůže je nesmrtelným materiálem stejně tak, jako například dřevo nebo kámen. Pakliže si chcete do svého bytu či domu pořídit nábytek, který bude moderní dnes i za několik let, pak se rozhodně vydejte cestou kožených prvků jž vám zajistí exkluzivitu, moderní vzhled a také nekonečně mnoho pohodlí. Nebojte se kombinovat černou s hnědou a s metalickými barvami jako je zlatá nebo měděná.

Autor: KATRISHA-ART

 

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.