Bezpečný a spolehlivý domov? Buďte pojištění!

17123254699_c2f412c9ee_z

I když žijete ve velmi moderní a vyspělé době, kdy lze tvrdit, že jste obklopeni civilizovanými občany, kteří nevraždí na potkání, přesto se musíte mít na pozoru. V televizních novinách se dennodenně doslechnete o krádežích či přepadeních všeho druhu, o živených katastrofách a jiných nepředvídatelných nehodách, což svědčí o tom, že ani v 21. století nejste ve stoprocentním bezpečí a nebude tomu tak ani za tisíc let. Vzhledem k faktu, kolik nástrah na vás v okolí číhá, chcete se ve svém obydlí cítit, pokud možno, co nejbezpečněji a nejpřirozeněji. Až doteď jste si mysleli, že je tím nejlepším ochráncem domovní alarm nebo hrozivý pes? Zloděje tato opatření možná odradí, jak si ale poradíte s povodněmi, nešikovností sousedů nebo vlastní nepozornosti? Zárukou bezpečného a spolehlivého domova je zkrátka pojištění domácnosti.

Ochraňte své šperky, kola i televizi

Každý vám na otázku ,,Co je pro Tebe v životě nejdůležitější“ odpoví, že zdraví, rodina a přátelé. To je sice svatosvatá pravda, nicméně jak byste bez peněz udržovali svůj zdravotní stav? Kde byste bez peněz bydleli se svoji milovanou rodinou a jak byste s přáteli jezdili na dovolené nebo po výletech, kdybyste neměli peníze? Bez financí se zkrátka v dnešní době neobejdete a pokud zrovna nežijete ze sociálních dávek a snažíte se po sobě zanechat nějaký ten odkaz, pak velmi dobře víte, jak je těžké peníze vydělat a držet si jistý standard, v ideálním případě vyšší level. O to více si pak ceníte svůj majetek a měli byste udělat naprosté maximum pro jeho ochranu.

Pojištění domácnosti pro komfortní život, autor: CileMontgomery

Pojištění pro domácnost může mít mnoho podob a zdaleka ne všechny produkty jsou výhodné. Některé nabízejí ochranu pouze částečnou, což je značné riziko, neboť nikdy nevíte, co se může stát. Jeden den vás může vykrást zkušený zloděj, který kromě vybílení bytu ještě zničí vchodové dveře a než se nadějete, může vám vyhořet ten zbytek, co vám doma ještě zůstat. Pojištění majetku rozhodně není zbytečností nebo dokonce vyhazováním peněz oknem. Naopak se jedná o smysluplné řešení, díky kterému na neštěstí můžete dokonce vydělat.

Jak sjednat pojištění, které pokryje celý domov?

Výběr opravdu kvalitního pojištění může být pro laika poměrně složitou záležitostí, neboť zatímco jedno pojištění vás chrání proti odcizení a vandalismu, přičemž nepočítá s vytopením sousedů, jiné vás pojistí proti vlastní hlouposti, nicméně jakmile přijde krupobití, vaše krytí končí. Obraťte se proto na chytrou kalkulačku pojištění bezpečný domov, která vám spočítá produkt, jež pokryje váš byt nebo dům do posledního metru, a to doslova. Stěžejním parametrem pro výpočet jsou totiž metry čtvereční obytné plochy, na základě kterých vám bude navrženo pojištění domácnosti přesně na míru. Záleží pak pouze na vás, jestli si pojistíte garsoniéru, rodinnou vilu nebo rekreační prázdninovou chatu.

 

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.