4 trendy novinky do kuchyně – tyto kousky vás okouzlí!

Stejně jako váš šatník, tak i bydlení prochází mnoha obdobami a změnami. Možná vás již vaše dosavadní vybavení trochu nudí anebo dokonce vyšlo z módy. Ať už je to jakkoliv, zaměřte se na novinky do kuchyně a jídelny, které vás naprosto uhranou a nebudete chtít již nic jiného. A co na vás v moderních designových eshopech nyní čeká? nechejte se inspirovat následujícími kousky.

Retro opšt v kurzu

Co je letos opět v kurzu a bez čeho by se vaše domácnost neměla obejít, jsou retro kousky. Nemusíte si samozřejmě rovnou pořizovat lednici nebo sedací soupravu ve stylu 60tých let, ale můžete se zaměřit na menší a ne tolik nápadné doplňky a kuchyňské spotřebiče, jež vypadají skvěle a kuchyni dokonale osvěží a ozvláštní. Co říkáte například na tuto netradiční oranžovou varnou konvici? Skvěle se hodí do prakticky jakékoliv kuchyně nebo jídelny. Jeji cena je na e-shopu COGGLES.COM příjemných 1 460 korun.

Autor: COGGLES.COM

Mnozí také v letních měsících jezdí na své chalupy a chaty. I tam byste si měli zajistit takové prostředí, abyste se cítili skvěle, pohodlnš a přesně jako na chalupě. Zapomeňte proto na ultra moderní doplňky a dekorace dle posledních trendů, ale raději se zaměřte na tradiční a veselé doplňky jako jsou například tato slánka a pepřenka značky Truffle shuffle. Pořídit je můžete na e-shopu MODCLOTH.COM za neskutečnou cenu 110 korun.

Autor: MODCLOTH.COM

Co by vám doma rozhodně nemělo chybět, jsou sklenice na slavnostní události. Ať už se jedná o oslavu narozenin, jmenin nebo třeba slavíte výročí svatby nebo promoce, musíte mít doma speciální servis na servírování slavnostního jídla ale také skleničky na šampaňské a víno. Místo klasických sklenic z čirého skla si raději obstarejte tyto čtyři kousky v jemných pastelových barvách, které na vašem stole budou vypadat naprosto skvěle. Sklenice seženete na e-shopu COGGLES.COM za super cenu 1 130 korun.

Autor: COGGLES.COM

Léto se každoročně nese v tónu výrazných barev, kterými se to všude jenom hemží. Barevné byste měli mít oblečení na ven i do práce, plavky na dovolenou či doplňky včetně obuvi. Barvy se však mohou hojně objevovat i u vás doma. Vyměňte nic neříkající bílé talíře za tyto barevné skvosty a vychutnávejte si ranní omeletu, lívance nebo luxusní večeři o něco veseleji. Talíře v setu 6 kusů seženete na e-shopu COGGLES.COM za super cenu 2 025 korun.

Autor: COGGLES.COM

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.