5 tipů na bytové rostliny

Každý interiér vedle funkčního a stylového nábytku a moderních spotřebičů potřebuje také doplňky a dekorace, díky kterým je interiér útulnější a okamžitě působí zabydleným dojmem. Jedním z nich jsou například bytové květiny a nejrůznější domovní rostliny, které přinášejí do místnosti život a samozřejmě neochvějnou krásu. Květiny vám mohou dělat dennodenní radost a přinášet světlo tam, kde vám doposud chybělo. Podívejte se na aktuální nápady a tipy, jaké rostliny svému bydlení pořídit, aby bylo ještě příjemnější.

Netřesk nejenom na skalku

Klasický netřesk a mechy jistě znáte ze skalky nebo ze zahrádky a tudíž pro vás není žádnou novinkou. Ve venkovních prostorách tyto porosty vypadají skvěle a tak nějak k nim i patří, ovšem dokázali jste si někdy představit mít tyto rostlinky ve svém obývacím pokoji nebo předsíni? Pokud ne, pak se můžete na vlastní oči přesvědčit, že i takový obyčejný netřesk vypadá v luxusním květináči a ve vhodné aranžmá naprosto skvostně. Cena této rostlinky je na e-shopu NORDSTROM.COM 695 korun.

Autor: NORDSTROM.COM

Pro nedostatek prostoru

Květiny se v domácnosti zpravidla objevují v mnoha zajímavých provedení a většinou je najdete ve větších květináčích na zem anebo na stolech a parapetech oken. Netradičním provedením jsou pak květiny závěsné, které jednak vypadají velmi zajímavě, ale především šetří místo, což jistě ocení majitelé menších garsonek a menších bytů obecně. Květiny na stěně navíc suplují funkci jiné nástěnné dekorace. Cena této varianty je na e-shopu COGGLES.COM 989 korun.

Autor: COGGLES.COM

Květiny jako ze zahrady

Co se v domácnostech samozřejmě stále hojně objevuje, jsou květiny řezané a trvalky. Řezané květiny koupíte v každém květinářství a často v jakémkoliv stánku poblíž trhů nebo na náměstí, ovšem ne všechny rostlinky jsou pěkné a především nevydrží příliš dlouho. Pro tyto případy je ideální zaměřit se na společnosti, u kterých máte dobrou zkušenost s jakostí. Chcete-li se držet aktuálního trendu  a pořídit si rostlinky jako právě utržené ze zahrady, podívejte se na e-shop IMPROVEMENTSCATALOG.COM, kde si jistě přijdete na své.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG.COM

 Skalka v obývacím pokoji

Letošní rok jsou v kurzu jednoduché a velmi přírodní dekorace, které čerpají ze zahrady a volných anglických parků. Čím jednodušší a přírodnější rostlinná dekorace bude, tím lépe. Nese se vaše zahrada v tomto stylu, kdežto interiér působí tak trochu strojeně? Pak se podívejte na novinky e-shopu NEIMANMARCUS.COM, kde najdete krásné přirozené kousky inspirované zahradou, záhonky, lekníny a přírodními jezírky. Cena květiny je v tomto případě krásných 2 344 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.