5 stylových novinek pro vaši zahradu

Zima se pomalu, ale jistě chýlí ke konci a před námi je krásné jaro, které slibuje mnoho teplých a slunečných dní. V jarním období je většina lidí o mnoho aktivnější a najednou má chuť se věnovat aktivitám, které pro zimu nejsou příhodné. Pokud máte vlastní zahradu, pak je možností ještě více a již za pár týdnů budete moci trávit nedělní odpoledne s kávou a knihou v pohodlném křesle na vaší verandě nebo terase. Pořiďte si těchto 5 novinek a dodejte zahradě šmrnc.

Není nic příjemnějšího a relaxačnějšího, než strávit volné odpoledne na zahradě, kdy svítí slunce a nemáte vůbec nic na práci. K tomu, abyste si nerušeně mohli užívat pohody a nic nedělání vám poslouží komfortní, moderní houpací síť. V mnoha barvách ji seženete na e-shopu NOVICA.COM, a to již od 2 999 korun.

Autor: NOVICA.COM

Další stylovou záležitostí, která je nejenom moderním doplňkem exteriéru, tak i praktickou vymožeností, jsou ptačí budky. Těch je samozřejmě neuvěřitelně mnoho a záleží čistě na vás, jakou zvolíte vy. Trendy variantou je kombinace keramiky, skla a výrazných barev. Ty jsou pro jaro jako stvořené a vašemu domu budou slušet. Obdobné budky najdete na e-shopu CRATEANDBARREL.COM již za super cenu 510 korun za kus.

Autor: CRATEANDBARREL.COM

Milujete nevšední dekorace, které jen tak někdo nemá a vaši sousedé už vůbec ne? Pak vás jistě nadchne nová jarní exteriérová kolekce značky a eshopu CRATEANDBARREL.COM, kde najdete krásné kašny a fontány. Zapomeňte však na teatrální a nevkusné kousky. Kašny a fontány jsou minimalistické, organické a pro funkcionalistickou a jednoduchou zahradu jako stvořené. Ceny dekorací se pohybují okolo 25 000 korun.

Autor: CRATEANDBARREL.COM

Na žádné zahradě, byť by byla sebemenší, by nemělo chybět pořádné osvětlení. Už kvůli vašemu bezpečí a také komfortu. Pakliže přes jaro a léto pořádáte nejrůznější zahradní party a slavnosti, pak se bez světel neobejdete. Moderní a velmi aktuální variantou jsou lampy v kovovém provedení s vysoce výkonnými žárovkami. Lampy seženete na e-shopu CRATEANDBARREL.COM od 1 280 korun za kus.

Autor: CRATEANDBARREL.COM

Přivítejte své hosty a jakoukoliv návštěvu přátelsky a s otevřenou náručí, a to díky trendy a moderním dekoracím nad domovní a vstupní dveře. Kovové nápisy se zvířátky nebo jinými motivy seženete na e-shopu NOVICA.COM již od 1 690 korun.

Autor: NOVICA.COM

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.