4 podzimní novinky do vašeho interiéru

uv

Nejenom šatník, ale také vaše bydlení je třeba náležitě hýčkat, proto byste mu měli věnovat trochu té pozornosti. je zcela pochopitelné, že nechcete pravidelně investovat do nového nábytku nebo zbrusu nové kuchyňské linky, na co se ale můžete zaměřit jsou stylové dekorace, které byt či dům krásně osvěží a dodají mu punc novoty, byť se bude jednat o jednoduché kousky a třeba i za pár korun. Chybí vám inspirace a nevíte, kde nejnovější kousky do bytu pořídit? Pak se nechte inspirovat a nakupujte na těch nejlepších e-shopech.

Květiny by se dozajista měly objevovat v naprosto každém interiéru, neboť bez květin je bydlení neútulné a chladné. Obzvláště, pakliže doma nemáte živého mazlíčka, měli byste si květiny obstarat. Ovšem bohužel, ne každý snese kvetoucí variantu, proto se nezdráhejte ani těm bez květů a nezapomeňte také na bylinky, které v kuchyni krásně zavoní a při vaření vám budou neuvěřitelně nápomocné. Místo klasických stojacích květináčů, které akorát zabírají spoustu místa si obstarejte tuto vychytávku, díky které vaše oblíbené rostlinky zavěsíte stylově na zeď. Květináče koupíte na e-shopu LOVETHESIGN.COM již od skvělých 999 korun.

Autor: LOVETHESIGN.COM

Každé bydlení by mělo být samozřejmě krásné na pohled, ale především se v něm musíte cítit maximálně komfortně. K tomu vám snadno dopomohou například příjemné pachy, jež můžete vykouzlit z květin nebo zmiňovaných bylinek, z aroma lampiček, z osvěžovačů vzduchu, z esenciálních a éterických olejů anebo ze svíček. Většina svíček je však velmi nekvalitních a nevydrží vonět dlouho. Naštěstí je zde nová kolekce značky Neom, která přichází s řadou úchvatných vonných svíček, které voní jak při hoření, tak nezapálené. Cena jedné svíčky je na e-shopu NET-A-PORTER.COM 699 korun.

Autor: NET-A-PORTER.COM

Kdo nemá doma hodiny, jako by snad ani neexistoval. Jistě vás nebaví se neustále dívat na digitální hodiny na mikrovlnné troubě, televizi nebo počítači a pravděpodobně doma nechcete nosit klasické náramkové hodinky, které si během vaření nebo uklízení můžete snadno zničit. Řešením jsou samozřejmě nástěnné hodiny, které mnozí považují za přežitek, nicméně se jedná o moderní bytový prvek, který stále funguje, Hodiny jsou nejenom praktické, ale pokud si vyberete takové, co budou ladit s interiérem, pak se jedná o úžasný bytový doplněk. Co říkáte například na tyto z nové kolekce Vinyluse Paris? Koupit je můžete na e-shopu NET-A-PORTER.COM, a to již od 1 090 korun.

Autor: LOVETHESIGN

Když se řekne domácí potřeby, nejspíš si vybavíte věci na úklid nebo vaření, které máte běžně po ruce, nicméně je nepotřebujete vystavovat na obdiv. Někteří lidé ve svých domovech také pracují, proto jsou pro ně nezbytné například klasické nůžky, sešívačka, držák na izolepu a mnoho dalších drobností. Chcete mít svojí domácí kancelář stylovou? Pak se podívejte na e-shop EASTDANE.COM, kde si jistě vyberete.

Autor: EASTDANE.COM

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.