4 novinky, které si v únoru musíte pořídit

Únor je předzvěstí konce zdánlivě nekonečné zimy a pakliže se na příchod jara chcete nějak připravit anebo vás nebaví zimní a Vánoční dekorace, pak se podívejte na několik stylových novinek, které vás jistě potěší. I jednoduché a levnější kousky se budou v domácnosti dokonale vyjímat a přinesou vám radost. Je libo nové sklenice, polštářky nebo třeba moderní funkcionalistickou komodu?

Sklenice jsou neodmyslitelnou součástí každé kuchyňské linky a nutno podotknout, že se bez nich neobejdete. Jednoduché sklenice pro každodenní použití byste ale neměli používat v případě výjimečných událostí jako jsou oslavy narozenin, promocí nebo třeba Štědrý večer. Obstarejte si netradiční kolekci barevných sklenic na e-shopu NEIMANMARCUS.COM. V nabídce je několik atraktivních variant, a to již od 999 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Každá domácnost by měla být doplněna dekoracemi, které dělají byt a dům zabydlenější a dodávají mu charakteristické kouzlo. Jednou ze zásad útulného bydlení jsou zaplněné stěny. Postačí vám například originální obraz nebo plakát, jež místnosti dodají na jedinečnosti. Podívejte se například na e-shop NORDSTROM.COM a nakupujte obrazy již od senzačních 1 255 korun.

Autor: NORDSTROM.COM

Funkcionalistické byty jsou sice vrcholem moderního myšlení, nicméně často působí neosobním a především velmi strohým dojmem. Jak bytu dodat vkus a přitom jej zanechat minimalistický a dokonale nadčasový? Obstarejte si na e-shopu BARNEYS.COM jednu z netypických výstavních dekorací. Cena dekorací se pohybuje od 5 999 korun za kus.

Autor: BARNEYS.COM

Také máte domácí pracovnu a chcete, aby vypadala naprosto senzačně, stejně jako zbytek domu nebo vašeho přepychového bytu? Pak by vám neměly chybět netradiční detaily, díky nimž je každá místnost skvostem. Pořiďte si do domácí pracovny například tyto jednoduché a luxusní zápisníky. Jistě je využijete každý den. jejich cena se na e-shopu NET-A-PORTER.COM pohybuje okolo 399 korun za kus.

Autor: NET-A-PORTER.COM

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.