4 lednové novinky do vašeho interiéru

Leden je plný novoročních předsevzetí, nových kolekcí a také změn, které se netýkají pouze životního stylu každého jedince, ale také módy a bytového designu či architektury jakožto takové. Předsevzali jste si zařídit k Novému roku váš byt trochu jinak anebo si alespoň pořídit několik stylových novinek, co dodají bydlení styl a vkus? Pak se podívejte na 5 trendy kousků, co se  hodí do každé místnosti a jistě vám vykouzlí úsměv na rtech.

V žádném bytě nebo domě by nemělo chybět zrcadlo. Ať už proto, že si v něm zkontrolujete svůj vzhled před odchodem do práce nebo na schůzku anebo z toho důvodu, že se jednoduše jedná o stylový doplněk. Zrcadlo se bude skvěle vyjímat na chodbě či v předsíni, ale také v obývacím pokoji nebo dokonce jídelně. Podívejte se na e-shop NEIMANMARCUS.COM, kde najdete například tento trendy kousek se zlatou aplikací. Do bílého jednoduchého interiéru je jako stvořený. Cena zrcadla je na e-shopu 2 199 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Nábytek si většina lidí vybírá jednoduchý, neutrální a často bohužel tak trochu nic neříkající. Není ovšem škoda zaměřovat se ryze na kousky, co si sestavíte sami a které navíc vlastní spousta dalších lidí ve vašem okolí? Pořiďte si alespoň jeden netradiční kousek například v podobě netypického stolu ve stříbrné barvě s motivem listů a jiných rostlinných prvků. Cena stolu je na e-shopu NEIMANMARCUS.COM 9 788 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Máte takový pocit, že vašemu bydlení chybí něco, co by vypovídalo a vaše charakteru a jednoduše poukazovalo na intelekt a důvtip majitelů? Pak byste si měli pořídit vtipné a trefné nástěnné aplikace v podobě obrazů nebo například desek s nejrůznějšími nápisy. Ty se hodí do všech místností, které rázem oživí a dodají jim ten požadovaný pocit zabydlení a originality. Aplikace na zeď a obrazy seženete na e-shopu NORDSTROM.COM již od skvělých 505 korun.

Autor: NORDSTROM.COM

Na co mnozí lidé při vybavování interiéru často zapomínají je například kvalitní nádobí. Je vcelku přirozené, že na běžné denní užívání používáte předměty z IKEA, jejichž rozbití vás nebude nikterak trápit, nicméně pro slavnostnější události byste měli mít také mimořádné nádobí. Pořiďte si porcelánovou sadu, která se skvěle hodí na Štědrý den nebo třeba pro případy, kdy budete pořádat oslavy nebo rodinné večeře. Servis seženete na e-shopu BARNEYS.COM.

Autor: BARNEYS.COM

 

Líbí se vám článek? Tak ho sdílejte!

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.